نایلکس پارسکو

مجموعه پارسکو پلاستیک در سال 1380 و با روی کارآمدن مدیران جدید شروع به تولید نایلکس درجه یک نمود .

برای رسیدن به اصلی ترین هدف مجموعه که تولید کالای با کیفیت ایرانی میباشد نیاز به تغییرات اساسی در ماشین آلات ,نیروی انسانی و خط مشی مدیریتی مجموعه به شدت احساس میشد .این تغییرات گام به گام و در طی چند سال انجام شد . به عنوان مثال ماشین آلات با تکنولوژی روز جهان بعد از بررسی های لازم خریداری و به کشور وارد شد و در محل کارخانه نصب و راه اندازی شد . نتیجه ی این تغییرات کیفیت کم نظیر و یک دست محصول تولید شده میباشد که به گواه مشتریان پارسکو جزو چند برند برتر نایلکس در ایران می باشد .

هم اکنون در مجموعه پارسکو پلاستیک نایلکس در چهار بخش تولید و به بازار عرضه میشود.

  • نایلکس شفاف
  • رنگی
  • شیری
  • نانی

ویژگیهای کلی این محصول چیست ؟

مهمترین ویژگی ظاهری محصولات ما شفافیت بسیار بالا و براق بودن میباشد . چینش منظم دسته ها در بسته بندی نیز بدون باز کردن بسته ها قابل لمس می باشد .

اما جدا از ویژگیهای ظاهری که باعث جلب نظر مصرف کنندگان میشود ,برای حفظ طولانی مدت رضایت مشتریان نیاز به فاکتورهای دیگری نیز میباشد .استحکام کششی , تعداد بالا در هر کیلوگرم , ضربه پذیری مناسب , دوخت پائین و دسته ی محکم و در نهایت ضایعات کم مصرفی از جمله آنها میباشد. در مجموعه پارسکو پلاستیک این خصوصیات مرتب و در فواصل زمانی معین چک میشود تا بهترین محصول ممکن به دست مصرف کنندگان برسد.

این محصول در چه سایزهایی تولید میشود ؟

به طور کلی پنج سایز مختلف استاندارد برای زیر مجموعه شفاف ,رنگی و شیری وجود دارد که در هر قسمت با جزئیات توضیح داده شده است . در زیر مجموعه نانی استاندارد مشخصی وجود ندارد و در استانها و شهرهای مختلف اندازه ها و ضخامت های مختلفی استفاده میشود که به تفصیل در بخش مربوطه توضیح داده شده است .